Warsztaty „Dziecko & Zwierzak” w Centrum Rodzinki w Krakowie

Już 27 sierpnia 2015r. (czwartek) od godziny 17:30. w Centrum Rodzinki w Krakowie odbędzie się spotkanie dla Rodziców i Opiekunów pt: "Dziecko & Zwierzak – Jak zgodnie i bezpiecznie razem żyć"

 

Warsztaty "Dziecko i Zwierzak" to spotkanie z dyplomowanym zoopsychologiem, behawiorystą zwierzęcym. Podczas zajęć pomożemy Rodzicom, którzy:

oczekują Dziecka i chcą przygotować na jego nadejście swojego kota lub psa (vide: Pupil w domu, dziecko w drodze)

mają już Dziecko i chcą dołączyć do rodziny kota lub psa tak, aby uniknąć problemów z adaptacją zwierzęcia w Rodzinie

mają już Dziecko oraz Pupila, którzy nie zawsze dobrze się dogadują (zwierzę bywa agresywne, lękliwe; Dziecko boi się, nie lubi zwierzaka)

 

 

 

2015-Dziecko&Zwierzak-CentrumRodzinki

 

Zapraszamy na konsultacje indywidulane / warsztaty grupowe, podczas których porozmawiamy o problemach między Waszymi Dziećmi a Waszymi Pupilami i znajdziemy na nie rozwiązania. Skupimy się też na profilaktyce problemów z zachowaniem zwierzęcia w domu, w którym są dzieci. Odpowiemy na pytania, jak stworzyć dom bezpieczny dla Dziecka i dla Zwierzaka, jak pogodzić obowiązki Rodzica i Opiekuna, jak sprawić, aby dzieci i pupile dogadywały się bez zarzutu.

 

Informacje:

 

Zapisy
na stronach Centrum Rodzinki / Przedszkola Karmelkowy Zakątek w Krakowie.

 

Prowadząca
Julia Galia
dyplomowany zoopsycholog, behawiorysta zwierzęcy; specjalistka od rozwiązywania problemów z zachowaniem kotów; autorka projektu Zwierzak Dobrze Wychowany.pl oraz warsztatów z zakresu wiedzy o kotach; pomaga rodzinom budować lepsze relacje z kotami, rozwiązywać spory między zwierzętami; doświadczenia pedagoga, mediatora i trenera dopełniają te z prowadzenia domu tymczasowego dla kotów i charytatywnej pracy na rzecz zwierząt bezdomnych

 

Forma zajęć
W zależności od ilości uczestników zajęcia będą miały formę ogólnej konsultacji – omówimy Państwa problemy zgłaszane podczas spotkania lub zorganizujemy wykład na jeden z wybranych tematów:

1) Przygotowanie zwierzęcia na nadejście Maluszka
lub
2) Dziecko i Kot / Dziecko i Pies: zapobieganie i rozwiązywanie problemów

 

Zapraszamy!

 

 

Dodaj komentarz