Warsztaty: jak unikać problemów behawioralnych u kotów

Zapraszam na warsztaty grupowe pt. Jak unikać problemów behawioralnych u kotów.

W programie około 3-godzinnych warsztatów poruszymy m.in. nastepujące zagadnienia:

  • co to jest koci dobrostan i jakie ma znaczenie dla powstawania problemów behawioralnych
  • jakie są kocie potrzeby i czy wszytkie są tak samo ważne
  • jak sprawić, aby kocie środowisko pomagało unikać zaburzeń zachowania


Bengal Cat catching ButterflyZajęcia mają formę warsztatów, a ich przebieg zależy od aktywności grupy uczestników. Zamiast monotonnego wykładu proponuję interkatywne ćwiczenia. W czasie zajęć jest też czas na pytania z sali; zastrzegam jednak, że spotkanie to nie posłuży rozwiązaniu konkretnych problemów behawioralnych konkretnych kotów uczestników.

Uczetnicy: każda osoba zaintresowana pogłębianiem swojej wiedzy na temat kotów; zapraszam kociarzy-amatorów, wolontariuszy z kocich fundacji i domów tymczasowych, lekarzy i techników weterynarii, początkujących w temacie kocim psich behawiorystów, studentów kierunków związanych z szeroko-pojętą opieką nad kotami;
Zgłoszenia: info@petbonton.pl ; Koszt udziału: 99 – 199 zł w zależności od Twoich możliwości finansowych;
Dokładne miejsce i termin: zostaną podane po zebraniu się grupy osób zaintresowanych i potwierdzeniu, że mamy dogodny wspólny termin; również dopiero wtedy uruchomimy opłaty rezerwacyjne. Zajęcia odbedą się w centrum Warszawy (masz pomysł na takie warsztaty w Twoim mieście: napisz, a ustalimy szczegóły).

Zapraszam serdecznie!
Julia Galia

Autorka i prowadząca: Julia Galia – dyplomowany zoopsycholog, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu psychologii zwierząt; specjalistka od rozwiązywania problemów z zachowaniem kotów; autorka projektu ZwierzakDobrzeWychowany.pl, pomaga rodzinom budować lepsze relacje z kotami, rozwiązywać spory między zwierzętami; doświadczenia pedagoga, mediatora i trenera dopełniają te z prowadzenia domu tymczasowego i charytatywnej pracy na rzecz zwierząt bezdomnych. Więcej informacji?

UWAGA! W zależności od liczebności zebranej grupy na nasze zajęcia może dołączyć drugi prowadzący, także doświadczony koci specjalista.

 

Dodaj komentarz