O mnie

Nazywam się Julia Galia. Jestem dyplomowanym i doświadczonym zoopsychologiem / behawiorystą* oraz trenerem. Pomagam rozwiązywać problemy z zachowaniem kotów i psów.

Jako zoopsycholog / behawiorysta diagnozuję i prowadzę terapię zachowań niepożądanych zwierząt towarzyszacych: kotów i psówJako trener pozytywny, uczę, jak opiekunkowie mają uczyć swoje psy danych zachowań/komend (jak "do mnie", czy "zostań").

Specjalizuję się w terapii zaburzeń zachowania kotów oraz: w łączeniu obych sobie zwierząt (kot+kot, pies+kot); w budowaniu bezpiecznych relacji dziecko – kot, dziecko – pies; w terapii lęków u kotów i psów.

Jeśli chcesz poznać mnie lepiej – zajrzyj na tę stronę. Dowiedz się, jak pomagam i z kim współpracuje, aby pomagać zwierzętom. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy – napisz lub zadzwoń. Działam przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic; bywam też w innych miastach Polski.
 

 

* Oficjalna nazwa zawodu funkcjonująca w Polsce to zoopsycholog, a inaczej: behawiorysta, koci psycholog, psi psycholog, behawiorysta zwierząt, psycholog zwierzęcy.

Dodaj komentarz