Konsultacje on-line z zoopsychologiem

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie zdecydowałam o możliwości uzyskania wsparcia zoopsychologicznego on-line, przez telefon, skype, messenger lub whatsapp. Konsultacja behawioralna online to w obecnej sytuacji jedyne bezpieczne narzędzie do pomocy Państwu i pupilowi. Kontakt osobisty i konsultacja domowa jest najlepszym sposobem zdobycia wywiadu i postawienia celnej diagnozy, jednak przez najbliższe tygodnie będzie niemożliwe jej przeprowadzenie. Dlatego wykorzystując swoje doświadczenia i umiejętności będę Państwu pomagać zdalnie, najlepiej jak się da.

 

W celu umówienia zdalnej konsultacji przez telefon/skype/messenger proszę o maila (wraz z Państwa numerem tel) na adres julia@petbonton.pl lub wiadomość tekstową na numer +48 504 779 358. Zwykle odpowiadam w ciągu 48h, jeśli nie otrzymaliście Państwo mojego maila to prawdopobnie mój list wpadł do Państwa szkrzynki  "spam", proszę tam poszukać. Alternatywnie: to ja nie dostałam Panstwa zgłoszenia mailem – proszę o SMS na numer +48 504 779 358

Konsultacja potrwa tyle, ile spotkanie w domu (ok 1,5-2,5h, zależnie od złożoności problemu). Oprócz rozmowy przez komunikator będę prosić o prezentację mieszkania, jego szkicowy plan (odręczny rysunek obrazujący układ pomieszczeń, prezentację live nagrania zachowania kotów/psów w różnych sytuacjach). Gdy będzie to koniecznie zalecę ważne badania, polecę lecznicę, skonsultuję wdrożone ćwiczenia. Plan terapii i zalecenia dostaniecie ode mnie na piśmie, pozostaniemy w kontakcie przez kilka tygodni od telefonu (w cenie konsultacji), by nadzorować postępy pracy i wprowadzać niezbędne zmiany.


Udzielam wsparcia w wielu różnych problemach z zachowaniem kotów, relacji kot-pies, relacji kot-dziecko, a także w niektórych (możliwych do zdiagnozowania na odległość) zaburzeniach zachowania psów. Więcej tematów na konsultację online: http://petbonton.pl/komu-pomagam/ oraz http://petbonton.pl/julia-galia-zoopsycholog/rozwiazujemy-kocie-problemy/. Więcej o tym, jak wygląda konsultacja z zoopsychologiem online przeczytacie tutaj: http://petbonton.pl/konsultacja-zoopsychologiczna/

Serdecznie zachęcam do lektury poniższego arytkułu, jeśli problemy, które pragniecie rozwiązać dotyczą sikania poza kuwetą: http://petbonton.pl/kot-sika-poza-kuweta-co-robic/.

 

Koszt konsultacji online:
300zł brutto

W cenie konsultacji

  • rozmowa o sytuacji problemowej (1-2h)
  • diagnoza i zbudowanie planu terapii
  • zalecenia na piśmie
  • kontakt przez 4-6 tygodni od rozmowy w celu weryfikacji i ewentulanych zmian zalecenń i obserwacji postępów

Konsultacja profilaktyczna: zanim przyjmiemy do domu zwierzę: 200zł
Konsultacja dotycząca łączenie obcych sobie zwierząt: bywa, że cena jest ustalana indywidulane, zależnie od ilości zwierząt i innych okoliczności związanych z procesem "dokocenia" lub połączenia kota/kotów z psem/psami.

 

Cena konsultacji na żywo jest taka sama; zależnie od adredu doliczam koszty dojazdu do pacjenta.

 

Życząc nam wszystkim dużo zdrowia i zapraszam do kontaktu.

 

Pozdrawiam,
Julia Galia
zoopsycholog, behawiorysta zwierząt towarzyszących, psycholog zwierzęcy

 

 

Dodaj komentarz