Współpraca

Na codzień pomagam rodzinom rozwiązywać problemy z zachowaniem kotów i psów podczas konsultacji indywidulanych. Specjalizuję się w terapii zaburzeń zachowania kotów oraz: w łączeniu obych sobie zwierząt (kot+kot, pies+kot); w budowaniu bezpiecznych relacji dziecko – kot, dziecko – pies; w terapii lęków u kotów i psów. Więcej: w zakładce Jak Pomagam.

Współpracuję też z wieloma różnorodnymi instytucjami i specjalistami. Z lekarzami weterynarii, zoopsychologami, fundacjami na rzecz zwierząt, domami tymczasowymi, psychologami. Udzielamy porad dla podopiecznych fundacji, pomagamy w adopcjach "zwierząt po przejściach", uczestniczymy w interwencjach organizacji poamagającym zwierzętom w potrzebie. Jeśli chcecie działać z nami na rzecz dobrostanu zwierząt domowych – zapraszamy do kontaktu: info@petbonton.pl. Będziemy szczęśliwi, pomagając wspólnie.

Chcesz poznać polecanych przez nas specjalistów? Znajdziesz ich na naszych stronach, w następujących działach: Fundacje, Lecznice Weterynaryjne, Trenerzy, Zoopsychologowie, Opiekunowie, Hotel dla kotów, Dogoterapeuci, Gabinety Psychoterapii.

*

Wraz z partnerami organizuję różnorodne szkolenia i warsztaty z zakresu wiedzy o kotach (i psach). Masz pomysł na szkolenia z naszym udziałem? Napisz do nas! Jesteśmy otwarci i gotowi do współpracy: info@petbonton.pl

 

Dodaj komentarz