Sobota – Dzień Kota, czyli kocie porady behawioralne

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota rozpoczynamy nowy cykl pod tytułem Sobota – Dzień Kota, czyli kocie porady behawioralne i nie tylko…

Raz w tygodniu, co sobotę, publikować będziemy nowe porady dotyczące kocich zachowań, przyzwyczajeń i przede wszystkim potrzeb. Rzetelna wiedza wynikająca ze znajomości kotów, poparta latami studiów, ale przede wszystkim –  wieloletnim doświadczeniem obocowania z kotami własnymi, w swoim domu tymczasowym i podczas setek konsultacji zoopsychologicznych w kocich i kocio-psich rodzinach.

Na naszym blogu znajdziecie co tydzień prawdziwe, sprawdzone i rzetelne porady dotyczące generalnej opieki nad kotami. Rozwiejemy mity na temat kocich zachowań, przyzwyczajeń. Odkryjemy kocie tajemnice. Będziemy dzielić się profesjonalną wiedzą, pomagać w budowaniu lepszych relacji człowiek-kot. Na naszym blogu szukajcie profesjonalnych, nieprzypadkowych porad. Stosujcie to, co wyda Wam się przydatne. Wasze koty na pewno na tym zyskają!

W sobotę 21 lutego pierwsza porada z cyklu. Recz będzie o karmieniu, bo o to często pytacie w mailach.
 

kot26

Autor: Julia Galia zoopsycholog

Uwaga! Zawarte na tej stronie porady mają charakter ogólny i dotyczą generalnej wiedzy nt. kotów domowych. Nie są to zalecenia dobrane do konkretnego zwierzęcia (który może mieć indywidulane zaburzenia zdrowia czy zachowania) i nie są tożsame, a co za tym idzie, nie mogą być traktowane jako zalecenie wynikające z zasięgnięcia porady podczas indywidualnego spotkania z zoopsychologiem/behawiorystą czy lekarzem weterynarii (co zawsze jest najlepszą praktyką podczas opieki nad danym zwierzęciem).

Dodaj komentarz