PetBonTon w magazynie w VEGE

Lato w pełni! Z tej okazji w kioskach i salonach prasowych już jest do nabycia letni numer magazynu VEGE. A w nim – nasz najnowszy artykuł. O czym tym razem piszemy? O rytmie w życiu kota! Szukacje na stronie 70 wpisu pod wiele mówiącym tytułem "Kot 24/7" 🙂 Polecamy!

 

11698557_940398135998778_7961363867513343964_n

 

"(…) Lato kojarzy nam się jednoznacznie: więcej słońca, wolnego czasu, błogiego spokoju. Pracy mamy często mniej, korki w mieście maleją, życie toczy się jakby wolniej. Czy nasze koty podobnie „zwalniają” w okresie letnim? A może wręcz przeciwnie – nadal tak samo dużo czasu poświęcają na pielęgnację futra, gonitwy za kocią wędką i smętne nawoływania przy lodówce?

Wakacyjne dni to idealny czas na pewien test! Zachęcam kocich fanów to wzięcia udziału w „ogólnopolskim badaniu rytmu dnia kota”. Na czym to badanie miałoby polegać? Na wnikliwej obserwacji naszych pupili, notowaniu, jak długo i co robią i podzieleniu się z innymi czytelnikami VEGE swoimi obserwacjami 🙂 Zapowiada się ciekawe doświadczenie… W końcu wakacje to czas na niestandardowe pomysły!

Które elementy życia kota warto obserwować i badać? Każdy z nas zna swojego kota najlepiej i może określić jego zasadniczy „zestaw czynności”. Poniższa lista może być dobrym początkiem… (…)"

 

 

Dodaj komentarz