O mnie

Nazywam się Julia Galia. Jestem dyplomowanym i doświadczonym zoopsychologiem / behawiorystą* oraz trenerem. Pomagam rozwiązywać problemy z zachowaniem kotów i psów.

Julia Galia Animal Behaviorist Supporting Member The International Association of Animal Behavior Consultants[/caption]

Z pracą ze zwierzętami jestem związania od 2007r. a od 2009r. jako zoopsycholog / behawiorysta diagnozuję i prowadzę terapię zachowań niepożądanych zwierząt towarzyszacych: kotów i psówSpecjalizuję się w terapii zaburzeń zachowania kotów oraz: w łączeniu obych sobie zwierząt (kot+kot, pies+kot); w budowaniu bezpiecznych relacji dziecko – zwierzę oraz w terapii lęków. Jestem członkiem wspierającym The International Association of Animal Behavior.


Jeśli chcesz poznać mnie lepiej – zajrzyj na tę stronę. Dowiedz się, jak pomagam i z kim współpracuje, aby pomagać zwierzętom. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy – napisz lub zadzwoń. Działam przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic, pracuję online, a czasem odwiedzam inne miasta Polski.
 

* Oficjalna nazwa zawodu funkcjonująca w Polsce to zoopsycholog, a inaczej: behawiorysta, koci psycholog, psi psycholog, behawiorysta zwierząt, psycholog zwierzęcy.

Dodaj komentarz