Mruczando – warsztaty dla kociarzy

Mruczando – warsztaty dla kociarzy ruszają 6 marca 2016r. Zapisy trwają – dołącz i wymrucz sobie kota idealnego!:) 

Mruczando – warsztaty dla kociarzy to cykl spotkań poświęcony kotom, ich cechom, potrzebom i zasadom zapewnienia im dobrostanu. Zapraszamy wszystkich, którzy zawodowo i prywatnie pragną uporządkować i zgłębiać swą wiedzę na temat tych niebanalnych istot, z którymi coraz częściej dzielimy życie. Mruczando to seria 9 spotkań o spójnej, podzielonej logicznie tematyce. Zapraszamy na wybrane zajęcia lub na cały cykl szkoleń. Rzeczowo, profesjonalnie i serdecznie przekonujemy do mądrej i odpowiedzialnej opieki nad kotami.

Mruczando prowadzą 3 osoby: zoopsycholog, lekarz weterynarii i doświadczony koci opiekun w jednym z największych kocich domów tymczasowych w Polsce. Dzielimy się wiedzą, pasją i ogromem doświadczeń z naszej wieloletniej pracy z kotami.

Mruczando to jedyny taki cykl szkoleniowy w Polsce. Zaczynamy w Warszawie już 6 marca! Dołącz do nas i wymrucz sobie idealne relacje z kotami 🙂

W menu powyżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje: tematy, daty, miejsce, ceny. Już dziś zapraszamy na bezpłatne spotkanie inauguracyjne z okazji Dnia Kota – porozmawiamy o zapobieganiu problemom behawioralnym u kotów; spotkanie odbędzie się w formie luźnych warsztatów w warszawskiej PaństwoMiasto, ul. Gen. Andersa 29. Czekamy na Was w najbliższy czwartek, 18 lutego od godziny 17:30 do 19:30. Zapisy: info@mruczando.pl .

Mruczando pomaga kotom w potrzebie: 5% dochodu z warsztatów przekazujemy na Pruszkowski Dom Tymczasowy i jego futrzastych pensjonariuszy. A może szukasz idealnego kota do adopcji? Czekają tutaj!

Więcej informacji na mruczando.pl .