Warsztaty

Zapraszamy na różnorodne warsztaty i szkolenia dla opiekunów kotów i psów:
 

 

Mruczando – warsztaty dla kociarzy to autorski pomysł 3 prowadzących: zoopsychologa, lekarza weterynarii i doświadczonego kociego opiekuna. Ruszamy już 6 marca (niedz.) w Warszawie, spotykamy się 1x w miesiącu. Kocie fakty, ciekawostki, tajemnice… Dla kocich amatorów i bardziej doświadczonych. Zapraszamy na cały cykl albo na wybrane zajęcia. Inne miasta także odwiedzimy! Mruczando wspiera Pruszkowski Dom Tymczasowy – 5% dochodu przeznaczamy na pomoc kotom. Więcej na mruczando.pl .
 

Zapisy na Mruczando trwają: info@mruczando.pl .

 

Jak przygotować pupila na nadejście Maluszka? Warsztaty "Pupil w domu, Dziecko w drodze" to zajęcia grupowe i/lub indywidualne dla Rodziców spodziewających się Dziecka. Dzięki  spotkaniu upewnicie się, że życie pupila i dziecka pod jednym dachem jest możliwe i bezpieczne. Pomożemy przygotować Waszego zwierzaka na przeżycie ciąży oraz na przyjęcie Maluszka. Zapraszamy na zajęcia Kot – Ciąża – Dziecko oraz Pies – Ciąża – Dziecko.
 

 

Dziecko i Zwierzak, jak budować bezpieczne relacje psów z dziećmiWarsztaty "Dziecko i Zwierzak" to propozycja dla rodzin z Dzieckiem, które już mają pupila lub planują jego adopcję. Pomagamy przygotować się na przyjęcie zwierzęcia lub w sytuacji, gdy Maluch i Zwierzak nie potrafią się dogadać, gdy boisz się o ich bezpieczeństwo, gdy ktoś czuje się zagrożony, jest lękliwy lub agresywny. Poradź się specjalisty i rozwiąż problemy między Zwierzęciem a Dzieckiem.

 


"Kot w Gabinecie" oraz "Pies w Gabinecie" to warsztaty dla lekarzy i studentów weterynarii, przyszłych i obecnych techników weterynarii oraz innych pracowników w gabinetach weterynaryjnych czy wolontariuszy, pracujących ze zwierzętami.

Dlaczego warto wziąć udział? Bo dowiecie się: jak redukować stres kotów w lecznicy weterynaryjnej, jak unikać agresywnych zachowań psów i kotów podczas badania; a także: jak różnicować zaburzenia zdrowotne i behawioralne, kiedy zalecać pacjentowi i klientowi konsultację zoopsychologiczną.

 

 

 

Warsztaty "Zrozumieć Kota" Pierwsza edycja warsztatów odbyła się w Warszawie w 2014r. To zajęcia dla kocich amatorów, początkujących i zaawansowanych kociarzy, opiekunów, studentów weterynarii, lekarzy weterynarii. Studium kota podane w formie przystępnej i ciekawej dla każdego kociego miłośnika.

 

Masz pomysł na inne szkolenia lub warsztaty? Napisz do nas! Jesteśmy otwarci i gotowi do współpracy: info@petbonton.pl

 

Dodaj komentarz